iskit-yagi-icerigi iskit-yagi-fiyat 7/24 Bilgi ve Sipariş Hattı 0 551 152 69 42

İskit Yağı İçeriği

Nelerden Oluşur

İskit Yağı İçeriği
iskit yağı içeriği

Belirli yaşlardan sonra insanlardaki diz,boyun, fıtık ve eklem ağrıları gibi sorunlar sadece ülkemizin değil bütün dünyanın ortak sıkıntısı haline gelmiştir.Özellikle fazla ağır şeyleri kaldırmak ilerleyen dönemlerde insanların bilhassa eklem ağrılarına sebep olmaktadır.Dengesiz beslenme de özellikle A vitamini eksikliğinde kemik rahatsızlıkları problemleri de eklem ağrılarına neden olmaktadır.Dolayısıyla dengeli beslenmenin kemikler üzerinde etkisi oldukça önemlidir.

Özellikle eklem rahatsızlığına, ağrılara, bel, boyun, fıtık problemlerine iyi geldiği bilinen doğadan saf olarak elde edilmiş iskit yağı içeriğinde karabiber yağı, kekik yağı, biber ekstratı, zeytin yağı, okaliptus yağı, ardıç yağı, çörek otu yağı, antphlogistine, ozon yağı, nane, kapsaisin ve mentol bulunmaktadır.

Peki iskit yağı kremi nedir?

İnsan vücudunda çeşitli nedenlerden ötürü ağrı gidermeye yardımcı pek çok ürün piyasaya sunulmuştur.Bunların en başında kendine yer edinen iskit yağı kremi piyasadaki en etkili ağrı giderici bitkisel kremdir.

Doğru adımlar atılarak eklemlerdeki ağrıların giderilmesi için kullanılan iskit yağı, tamamen doğaldır ve kesinlikle kimyasal bir katkı maddesi bulunmamaktadır.